Skip to main content

İşCep Tamamen Yenilendi!

Geçtiğimiz gün Türkiye İş Bankası resim uygulaması İşCep günümüz modern ve yenilikçi materyal dizayn kütüphanesi ile çok daha şık bir hale geldi. Bunun yanı sıra İngilizce desteği ve özelleştirilebilir ana ekran bizleri yenilikler arasında karşılıyor. Açıkçası çok güzel olmuş, eski tasarımı bir hayli eskiydi. Yeniliklerin yanı sıra var olan özelliklerin bir kısmını ve yeni uygulamanın görsellerini inceleyelim.

İşCep uygulamasında yapabileceğiniz işlemlerden bir kısmı;

 

  • Bankacılık İşlemleri: Para transferleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri, döviz alış/satış, fatura ödemeleri, kredi başvuruları, şans oyunları ödemeleri gibi pek çok bankacılık işlemini 7 gün 24 saat daha hızlı, daha kolay ve daha hesaplı yapmak sizin elinizde.
  • Cep Anahtar: Tek kullanımlık şifre ile İnternet Şubesi’ne girebilir, Bankamatiklerimizden kartsız para çekebilirsiniz.
  • Parakod: Parakod ile kartlar cebe giriyor. Parakod’u kullanmak istediğiniz kredi kartı, Bankamatik ya da maxipara kartlarınızı seçerek kullanıma açın, kart taşıma derdi olmadan alışveriş yapma keyfini siz de yaşayın. Ayrıca kredi kartınızla fatura ödeme kolaylığı da Parakod’da!
  • En Yakın İş Bankası: Tüm Şubelerimizin çalışma saatleri ile Şube ve Bankamatiklerimizin konumları ve adresleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Ekonomi Bülteni: İş Bankası için hazırlanan günlük Ekonomi Bülteni’ni izleyebilirsiniz.
  • Anında Şifre: Kart bilgileriniz ile müşteri şifrenizi oluşturabilirsiniz.

İşCep Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pozitron.iscep&hl=tr

İşCep iOS: https://itunes.apple.com/tr/app/iscep/id308261752?mt=8

Görseller

İşCep Tamamen Yenilendi!” hakkında 1 yorum

  1. paylamnz ok gzel teekkr ederim sitenizdeki farkl birka makaleye daha baktm gerekten zenerek yazyorsunuz.benimde indirking.com adnda sitem var zamannz olursa siteme beklerim 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir