Skip to main content

Papara Nedir? Ne İşe Yarar?

Paypal’ın Türkiye’ye kapatılmasının ardından alternatif siteler ve uygulamalar gündeme geldi. Tam da bu noktada “Papara” devreye giriyor ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.


Papara’ya ait tanıtım videosu;

Detaylar;

7/24 Eft

5 dakika içerisinde aktivasyon yapıp para alımı/para çekimi/bakiye yükleme ve gönderme işlemlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yapabileceğiniz bir ödeme servisi. EFT saati geçse dahi parasal işlemlerinizi her an yapabileceğiniz bu sistemde bunun yanı sıra mobil uygulaması üzerinden her an işlemlerinizi yönetebiliyorsunuz.

0 Komisyon

Herhangi bir üyelik ücreti, komisyon/kesinti olmaması sistemin popülaritesini daha da arttırmıştır. Faturalarınızı ödeyebilir, anlaşmalı firmalardan alışveriş yapabilir; kolaylığın tadını çıkarabilirsiniz.

Hızlı

İstediğiniz zaman arkadaşlarınızdan para isteyebiliyor ve tüm bankalardan 7/24 ödeme alabiliyor olmanız Papara Dijital Cüzdan hizmetini altın değerinde yapıyor. Hızlı, ucuz ve güvenli bir para akışı için en iyi Paypal alternatifi.

Papara üye olmak için tıklayınız

Papara Nedir? Ne İşe Yarar?” hakkında 13 yorum

  1. Adamlar 1 TL ye para transferi yapıyorlar. Geçen cumartesi Finansbank ATM sinden masrafsız bir şekilde cüzdana yüklediğim 100 TL yi 5 dk sonra Akbank hesabımdan çektim. Gerçekten para transferi olayını çözmüşler . Helal olsun…

  2. Kayıt oldum, gerçekten başarılı. Fakat yakında tekrar Paypal aktif olacak. Özellikle Paypal Ceo’su Trump’ın geçiş sürecinde Trump’a yardım edecek. Bu durumda Türkiye – Amerika ilişkileri için Paypal’ın tekrardan Türkiye’de hizmet vermeye başlayacağını söyleyebiliriz.

  3. Papara’nın komisyon kesmemesi güzel olmuş. Türkiye’de iyi bir yerlere geleceğini düşünüyorum.

  4. Şimdi soru şu: Papara, kaç tane uluslar arası sitede geçiyor? Amazon, Ebay, Aliexpress? Sadece ülke içinde para alıp gönderme yarayan bir sistem, saha kenarında top çevirmekten başka hiçbir işe yaramaz. Mesela, ben bu papara sistemini kullanarak Aliexpress’ten veya başka bir yabancı siteden birşye alamayacaksam, bu yöntemi kullanmamayı tercih ederim.

  5. müşteri hizmetlerine ulaşmak hayli zor iki sefer aradım tam ikisindede 60 dakika beklettiler tam sıra bana gelecek sistemden attılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir